Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy bajt jelezhet?

Zsuzsi94 kérdése:

Nagy bajt jelezhet?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogyha 1 hétig nem mosok hajat ,akkor jobban hullik . Ma van a 7. Nap múlt pénteken festettem be feketére. Már előtte is hullott ,de nem ennyire,de mielőtt még azt mondanátok,h a festéktől megkérdeztem a fodrász ismerősömet és azt mondta ,hogy a festéknek semmi köze hozzá. Szedek supradynt is már régóta és a hajam mosás után már 3-4 nappal kezd zsírosodni

2016. febr. 12. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajmosásnak nem sok köze van a hajhulláshoz.
2016. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hajhullásnak ezer oka lehet.Ez csak alapos kivizsálás után lehet megmondani hogy mi okozza.De elég sok esetben ez az alapos kivizsgálás sem tárja fel az okát.Hajhulás mögött állhat vitamin hiány, álhhat hormonállis zavar,stressz.De állhat az is hogy sokat van festve a haj.Ezért egy idő után elhallnak a haj hagymái mert ugye többnyire a festéke enyhén savasak és ez egy idő után rosszat tesz a haj hagymáinak.

Nagyon ajánlom az Alpecin sampon kipróbálását ez nagyon sok embernek segít.

De mint mondom jobb lenne orvost fel keressni.

2016. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!