Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több mint két hete megy a...

Farkas Évi kérdése:

Több mint két hete megy a hasam bajt jelezhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint két hete megy a hasam. Eddig csak reggelente de tegnap óta már napi kettő van. Voltam orvosnál tegnap meg sem vizsgált csak azt mondta igyak Smecta port. Más panaszom nincs nincs hányingerem semmi. Étvágyam is van úgy ahogy. Köszönöm előre is!
2015. júl. 23. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem használnak a Smecta vagy a probiotikumok (Normaflore pl.), célszerű elmenni gasztroenterológushoz, a háziorvosok ugyanis sík hülyék a bélrendszeri betegségekhez, ezt tapasztatalatból tudom sajnos.
2015. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor igyál Smecta port, az hatni fog. Napi egy, de még kettő is, az nem vészes, csak pótolni kell a folyadékot. Nem lehet, hogy túl sok gyümölcsöt eszel?
2015. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normaflort ittam nem használ. Nem eszem sok gyümölcsöt talán még keveset is.
2015. júl. 23. 10:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg sík hülye mert arra nem volt hajlandó,hogy megvizsgáljon.
2015. júl. 23. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!