Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy hangokat hallok a hangfalamból?

Figyelt kérdés

Két hónappal ezelőtt történt,hogy zenét akartam hallgatni,ezért csatlakoztattam a hangfalat.

Elindítottam egy zenét,majd amikor vége lett,hallottam,hogy valaki beszél.

Kicsit fentebb tekertem,akkor hallottam hogy egy férfi meg egy nő németül beszél,inkább veszekedne,de elég halk volt,és még recsegett is,úgyhogy elindítottam egy zenét,és nem foglalkoztam vele,mert gondoltam,hogy biztos valami megnyitott akármi okozhatja.

Aztán egy hónappal később ismét hallottam,de most már kicsit tisztábban,és szólt egy zene,de nem ismertem fel,olyan talán a Klapka vagy Rákóczi induló lehetett.Bezártam az összes megnyitott ablakot a google-ban,de még akkor is szólt.

Itt már elkezdett zavarni,és gondolkodóba ejtett,hogy mi a jó büdös franc ez,de aztán elhalt a beszélgetés,és utána már semmit sem hallottam.

Aztán hetenként már megint hallom.

Egyszer tisztán,egyszer akadozva,de még mindig egy férfi és egy nő beszél németül,aztán felcsendül az a zene.

A múltkor nálam volt az ismerősöm és mondtam neki,hogy hallgassa már meg,mert nem tudom,hogy mi ez,és hogy honnan szól.

Nem hallottunk semmit.

Másnap megint bekapcsoltam,de már öt óra fele,és akkor megint szólt.

Pár percig szól,aztán elcsendesedik,de most már egyre többször hallom,és kezdek megijedni.

Lehet csak valami hülyeség,és én aggódom túl,meg gondolok mindenfélére,de akkor is,mi lehet ez?


2016. febr. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de [link]
2016. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos a hangfalból jön? Ha felhangosítod, hangosabb lesz? Hívjál oda valakit magadhoz gyakran, és figyeljék mások is. Ha valaki meghallja, akkor tényleg beszélnek. Nem hinném, hogy skizofrénia, a skizofrén ugyanis nem kételkedik a hangokban és nem tartja abnormálisnak, hanem teljesen hétköznapi valóságnak.
2016. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem a skizofréniát mondanám.

Viszont egy pár napja hallottam valami borzasztót. A szülők a házi videós rendszeren látták, hogy a gyerek többször felül az ágyában, néz valamerre és elmondja később, hogy beszéltek hozzá. A szülők persze nagyon megijedtek. Ez még párszor megismétlődött. Aztán valahogy rájöttek, erre a videórendszerre rácsatlakozott egy külsős barom, aki álmából is sokszor felébresztette a hangjával a gyereket.


A netemen nekem is volt hasonló. Olvastam egy szöveget és valaki beszélt hozzám. Nem reklám volt. Úgy megijedtem, hogy azonnal kikapcsoltam. Majd egy szaki elmondta, valaki rám csatlakozott, de leszedte.

Azóta a kamerát is leragasztottam a gépemen.

Én a helyedben elvinném egy számítógépes szakemberhez a gépet, elmondanám neki ezt és biztosan segíteni fog.

Sok sikert!

2016. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű a válasz. Ha megfelelően erős adó van a közelben (rádió torony,taxi rádió, amatőr rádiós a környéken) akkor az képes akkora jelet leadni, hogy egy normál hangszórót megszólaltasson. Oka az árnyékolás hiánya. Javaslom fogj egy hangszórót amikor a jelenséget hallod, és menj ki vele az utcára.. a jelforrás felé "erősödni" fog a vétel. Gondolom valami nagyobb kéményen lesz valami átjátszó állomás ami jelét fogod.


Állítólag az alufólia megoldja a gondot.

2016. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!