Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás vagyok már vagy...

Epilepsziás vagyok már vagy 12 éve, most állok jogosítvány előtt. Évek óta tünetmentes vagyok, rendszeres gyógyszer kezelés mellett, a vizsgálatokon amiken át esek évente mindig hibátlan, semmi eltérés nincs! Kaphatok jogosítványt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 19:44
 1/8 anonim válasza:
94%
Sanszos.Nem hiszem hogy meg kaphatod.Egyik és ez a veszélyesebb hogy akár mikor elkaphat egy roham.A másik az állandó gyógyszer kezelés.
2016. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkaphatod a jogosítványt. De kérdezz rá a háziorvosodnál. Ő dönti el.
2016. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megkaphatod, de azt tudnod kell, esetleges balesetnél nem lesz mentő körülmény, ha másokban kárt teszel.

És ez így lesz 30 év tünetmentesség után is.

2016. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Isminél is ez van, azt mondta kemény egy évre kapja meg az engedélyt, és akkor újítani kell. De egyszer kapsz rohamot vezetés közben és örökre elveszik a jogsidat.
2016. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És hogy értve újítani kell? tudom hülye kérdés! de nem kell újravizsgázni meg ilyenek? csak az alkalmasságit kell újítani évente?
2016. febr. 15. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Alkalmasságit kell újítani :)) nem kell újra vizsgázni.
2016. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok. A gyógyszerszedés az miért probléma? Úgy tudom, hogy gyógyszerszedés mellett tünetmentesen szinte mindent csinálhat egy epilepsziás?! Vagy tévesen informáltak?
2016. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ede1219 ***** válasza:
51%

Épeszű orvos nem ad igazolást, hiába vagy tünetmentes, bármikor lehet rohamod.

Lásd pár éve a tata, aki "elfelejtette" bevenni a gyógyszerét.

2016. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!