Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom, folyik az...

Fáj a torkom, folyik az orrom, bedugul a fülem, hőemelkedés. Tippek?

Figyelt kérdés
Mit lehetne szedni? Az orvos nem mondott semmit h mit kéne szednem, csak annyit hogy orsprayt fújjak az orromba. +neo citrant ittam esténként. Egyéb ötletek, h mit kéne csinálnom, amivel esetleg jobban lehetek? Tegnap egész nap az ágyban pihentem, aludtam. Ma már nem bírom, muszáj lenne dolgoznom.

2016. febr. 19. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Rubophen tablettát szoktam bevenni, általában csak egy felet, de nekem ez csillapítja a rossz közérzetet ilyenkor, valamint jó csípős húsleves, fokhagyma, hagyma, mézes csitromos tea. Ha dugul a füled, akkor a Novorin orrcsepp jó hatású lehet, 3-4 napig cseppents az orrodba.

Pár napig maradj a lakásban, egyforma hőmérsékleten, nehogy szövődményt kapj, torkodra jó a sós vizes gargalizálás, és szopogass negro vagy fekete Halls cukorkát.

2016. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. febr. 19. 17:16
 3/3 mi a fene ***** válasza:
A fentieken túl, pihenés. kimerült vagy, azért betegszel meg , igy védekezik a szervezet.
2016. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!