Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan oldjam meg? Beleőrülök....

Hogyan oldjam meg? Beleőrülök. Nemtudok nagywc-zni!

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete nagywc-zésnél megrepedt a fenekem(értitek).. Friss vért láttam a WC papíron és annyira fájt, hogy kibírhatatlan volt. Azóta minden nagywc-zéskor ez e probléma, és egyszerűen annyira fáj, szúr és vérzik, hogy már nem merek wc-zni. Soha nem volt ilyen problémám.. 16 éves vagyok! Próbáltam kezelni. Este Kamillájának ülőfürdő, utána bekenegettem (éreztem egy kis fájó dudort!), és bevettem egy hashajtót, gondoltam ezzel kímélem az erőlködéstől magam, amíg nem gyógyul be. Erre ma reggel teljesen híg székletkor is fájt, és egy kis friss vér.. Nemtudom mit csináljak...

2016. febr. 20. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el sebészetre, ott megnézik és írnak fel rá kenőcsöt, vagy kúpot.

Reparon, vagy Proktis-M krémmel kenegesd addig reggel és este mosakodás után. Igyál sok folyadákot, egyél gyümölcsöket, natur joghurtot.

2016. febr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemetlen lenne orvoshoz menni ezzel, és gondolom ő is csak annyit csinálna miután megnézi, hogy felír egy kenőcsöt, kúpot, vagy ülőfürdőt..:/ nem szeretnék mindenképp orvoshoz menni, először megoldanám itthon ha lehet!
2016. febr. 20. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyvécézés előtt is alaposan kend be, kicsit nyomd is be, hogy könnyen kicsússzon a kábel.
2016. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kellemetlen, nap-mint nap mennek a sebészetre ilyen tünetekkel, én is elmentem amikor nagyon vprzett egyszer, mert megijedtem, hogy nagyobb baj van. Receptre hatásosabb krémek és kúpok kaphatóak, hamarabb megszabadulsz a kínoktól.
2016. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél orvoshoz menni? Jobb lenne, ha székrekedésed lenne?
2016. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem kenőcsöt és kúpot, minden szuper, helyre jöttem!
2016. febr. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!