Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarországon van-e olyan...

Magyarországon van-e olyan ember akinek kezelve lett a tyúkmelle merevítővel?

Figyelt kérdés
Túkmellem van (egy mellkasdeformáció, az szegycsont a jobb oldalamon kb 4-5cm-re kiemelkedik) és láttam képeken egy olyasmi elven működő merevítőt mint egy fogszabályzó. Engem ez lelkileg nagyon bánt, legalább egy pulóvernek kell rajtam lenni ahhoz, hogy nyugodtan tudjak társaságba lenni. Már szinte megszokott hogy folyamatosan görnyedek emiatt, mert úgy nem látszik annyira. 15 éves vagyok, ha valakinek van ilyen merevítőről tapasztalata az legyen szíves részletezze a használatának feltételeit pl lehet közben ezzdeni stb.

2016. febr. 20. 20:15
 1/1 Csirik Dániel válasza:
Szia. Én most lettem ebben az évben 15. Én el határoztam, hogy meg műttetem magam mert,hogy nekem is látszik pólóknál,de hidd el. Én már úgy vagyok vele ki mit gondol nem érdekel a strandon is megszoktam már, hogy néha néznek.Engem már nem érdekel nagyon a véleményük, viszont azt mondják nagyon kellemetlen lesz 2-4 hónapig utána meg szokja a test és sok mindent csinálhatsz.Csak nekem az lesz a rossz ha már meg csinálják akkor a bordámat meg kifelé kell tolni mert az meg be van süppedve.Szóval nekem ez a rosszabbik státuszban vagyok. Viszont menj el minél hamarabb a körzeti orvosodhoz, és az el magyarázza, hogy hova menjetek tovább, hogy kapjál időpontot beszéljenek róla többet stb. Viszont azt meg köszönném, ha csinálnál egy képet, hogy te milyen státuszban vagy és feltöltenéd [link] -ra . :) Remélem valamiben tudtam segíteni ;)
2016. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!