Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet agydaganat?

Ez lehet agydaganat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom mennyire hulye kerdes ez, vszeg nagyon de...holnap megyek pszichiaterhez...azzal indult a tortenetem, hogy a metronal szedultem. Utana mar itthon is. Doki antibiotikumot adott, meg a biztonsag kedveert Frontint. Ilyen..nem is tudom...egyensulyzavar szeru valamit erzek, mintha minden olyan pille konnyu lenne, kozben meg alig merek elindulni egyaltalan. Ha beveszem a Frontint akkor ez az erzet elmulik. Illetve, mivel szemuveges vagyok, ha leveszem a szemuvegem akkor Frontin nelkul is jobb...ez utalhat agydaganatra? Szerintetek?

2016. febr. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Lehet szemprobléma is. Mire adott az orvos antibiotikumot? Szédülésre??
2016. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A doki azt hitte, hogy vmi extrem kozepfulgyulladasom van. Szedem en rendesen, csak nem hasznal...viszont tegnap mielott kimentem az utcara elotte fel oraval bevettem egy szem Frontint es kutya bajom volt.
2016. febr. 21. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hitte?? Jézusom. Menj el másik orvoshoz, aki legalább lelkiismeretesen kivizsgál és nem találomra irogat fel gyógyszereket. Legalább továbbutalt fül-orr-gégészetre mielőtt ezeket megkaptad? Szemészet-neurológia, ezekre a helyekre azért el kellett volna küldenie szerintem, hogy a szervi okok kizárhatóak legyenek. Bár nekem gyanús az is, hogy lelki eredetű. Na de arra sem írunk fel antibiotikumot :O
2016. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat miutan 3. napja szedtem az antibiotikumot es lementem hozza ugy, hogy valtozatlan, utana utalt tovabb orr-ful gegeszetre, meg dilidokihoz, mindkettohoz holnap megyek. Igazandibol rettenetesem be vagyok sz.rva az agydaganattol... es mindossze ennyi az osszes tunet. Hogy szedelges de az se annyira veszes, ha leveszem a szemuvegem jobb, de az utcan maga a halal, ellenben Frontinnal semmi bajom.
2016. febr. 21. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad szemészeten is, hátha már nem jó az a szemüveg amit hordasz.
2016. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már agydaganatod, ha frontinnal semmi tünet??

Pszichés tünet szerintem, de majd holnap kiderül, addig is nézz meg valami vidám filmet és ne olvassgass orvosi rovatokat, mert szinte minden tünetre valamilyen daganat is kijön találatként.

2016. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A frontintol kikeszülsz egy idö után. 3 munkatarsam is szedte ezt a szart és egyik se viselkedett normális ember modjára. Zavarodottak voltak stb.
2016. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!