Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy ha...

Az mennyire normális, hogy ha jön egy komolyabb időjárás változás vagy front, akkor szinte egész nap a padlón vagyok és nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy évek óta amikor lehűlés meg esős időjárás jön, akkor hasogató fájdalom van az ízületeimben, csontjaimban, esetleg az izmaimban és a hangulatom a bék feneke alatt van. Vagy ha hirtelen kánikula jön és több napon át tart, akkor nem tulajdonképpen nem érzek semmiféle fájdalmat, csak szinte az egész testemen izzadok, és egész nap el vagyok nyúlva.

Mennyire normális ez fiatal korban?

19/F



2015. júl. 29. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egyedi dolog és nem a koron múlik. Ha érzékeny vagy, akkor az vagy. Próbáltál esetleg valami vitamin ill. ásványi anyag táplálékkiegészítőt szedni? Lehet, hogy az segíthet csökkenteni a hatást.
2015. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!