Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több napig tartó hasi görcsök,...

Több napig tartó hasi görcsök, puffadás, majd hasmenés, mi ez?

Figyelt kérdés
Szombat óta durván görcsölt a hasam, fel voltam puffadva, szóval elég ramatyul volt a hasam, de ennyi, székletem is normális volt. Viszont ma rámjött a hasmenés fél 5 körül. Azóta nem volt újra hasmenésem, sőt a görcsök és a fájdalom is úgy érzem elmúlt, csak egy picit kutyorog a hasam. Mi lehet ez? Valami hányós vírus terjed most a suliba, de az nem hányással kezdődik? Előre köszönöm a válaszokat :D

2016. febr. 22. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez a válasz segít, nemrég estem át egy hasmenéses, valószínűleg vírusos megbetegedésen. Csak ez 3 napig, meg egy napig tartó görcs, hányás vagy hányinger egyáltalán nem volt.
2016. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, nem igen szeretnék most súlyosabban lebetegedni, ez most picit megnyugtatott :D
2016. febr. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!