Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyagcsere problémáim vannak....

Anyagcsere problémáim vannak. Tejérzékeny lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! November környékén állandósult nálam egy anyagcsere probléma, délelőtt hasmenés-szerű széklet akár 3-4 alkalommal is, este pedig gyakori puffadás székrekedéssel, és nagyon kemény széklettel. Rengeteg orvosnál voltam már (vérvétel, széklettenyésztés, gyomortükrözés lisztérzékenységi vizsgálattal), minden negatív. A tejérzékenységi és pajzsmirigy vizsgálataim júniusban lesznek, úgyhogy gondoltam addig rákérdezek, másnak is vannak-e hasonló tünetei. Pár napja nélkülözöm a tejet tartalmazó ételeket, persze egy-két "nyomokban tartalmazó" becsúszik, azóta mintha javult volna valamit. A kérdésem az, hogy meg van az esélye a tejérzékenységnek? Ha igen, mennyi lenne úgymond a "lefutási" ideje annak, hogy a tejmentes étrend betartása mellett elmúljanak a tünetek? 2 hónap még rengeteg idő, és sajnos eléggé ellehetetleníti az életem számos tevékenységét. Köszönök előre is bármilyen választ, és bocsi a kisregényért! :)

2014. ápr. 16. 10:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!