Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás lehet?

Vakbélgyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Jobb oldalt fáj alul a hasam, pont ahol a vakbél van.

A fájdalom enyhe, tompa. De ha lehajolok, görnyedek, akkor inkább szúró, és egy ívben érzem. Tegnap délután óta van ez így, a fájdalom azóta nem erősödött. Egy kicsit puffadt is vagyok.

Ez vakbélgyulladás?



2016. febr. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet vakbélgyulladás is. Ne várd meg a holnapot. Még ma mutasd meg magad az ügyeletes orvosnak. Minél több idő telik el, annál súlyosabb helyzet is kialakulhat.

Most vigyenek el téged az ügyeletere!

2016. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem, nyugi.. az csak egy hosszabb idő után lesz. Velem is volt ilyen. Mihamarabb menj el WC-re, mert ha kijön a széklet, elmúlik a fájdalom. Az okozhatja hogy nem voltál már 1-2-... napja WCn. Ne aggódj, ha nem tudsz elmenni, feküdj az oldaladra, húzd össze magad, és körkörösen simogasd a hasadat a fájdalom helyénél.
2016. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet de sztem valószínüleg más,nekem is volt már de nekem nem enyhe fájdalommal kezdődött. Tanultam ès egyszer csak olyan szinten beszúrt ,hogy lefeküdtem ès mozdulni se bírtam annyira fájt... 3 óra műlva elmúlott másnap megint előjött. Elmentünk a háziorvoshoz ès mivel ott már nagyon fájt mentőt hívott. Egyèbkènt enni sem bírtam+inni sem . (tavaly volt) de az előző jól mondja menj inkább dokihoz
2016. febr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszabb idő után lesz? Neked lehet..

Nekem is fájdogált jobb oldalon alul. Azt hittem, valami székrekedéses valami. Még egy glicerin kúpot is felhelyeztem, de semmi nem történt. Másnap ugyanúgy fájdogált, sem erősebben, sem gyengébben, csak biz. mozdulatokra nyílalt bele. De semmi más tünetem nem volt.

Gondoltuk, azért nézze meg orvos. Kihívtuk az ügyeletet. Azonnal mentőt hívott. Még aznap megműtöttek és gangrénás , perforált vakbélgyulladás volt.

Szóval nem játék. Veszélyes mást megnyugtatni, és ilyen helyzetben nem elirányítani az orvoshoz, mert nagy baj is lehet belőle.

2016. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!