Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Itt ülök lázasan, rosszul a...

Itt ülök lázasan, rosszul a munkahelyen. Mit tegyek, hogy jobban legyek? Nem tudok hazamenni sajnos.

Figyelt kérdés
Legszívesebben lefeküdnék aludni.
2016. márc. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra, hogy beteg vagy, hanem dolgozz! Én mindig így szoktam, és így gyorsabban telik az idő. Nehéz fizikai munkát végzek 10-11 órában, voltam már bent megfázással, influenzával, arcüreggyulladással, kificamodott bokával. Haza is akartak küldeni, mikor lázasan munka közben elájultam, de nem mentem haza, mert órabérért dolgozom elég alacsony óraszámban, nem engedhetem meg magamnak, hogy egyszer is kihagyjam a munkát.
2016. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miert nem tudsz haza menni ??
2016. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az embernek az egészsége az a sajátja, ha ő maga nem törődik vele, mást nem érdekel. A munkahely meg csak egy munkahely,ami nem a miénk. Nem kell szembeállítani a kettőt, világos, hogy melyik az elsődleges.
2016. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos van ilyen munka is meg rabszolga is aki még ,ha beteg is muszáj nyomja a szekeret.ha nincs munkatárs egyedül melozol akkor nincs para,de ,ha közösségben vagy ,más is elkaphatja a nyavajádat,én mindig is utáltam ,ha közvetlenül mellettem csorgatta ,valaki a taknyát. vegyél be valami gyógyszert az segít átvészelni a napot.
2016. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!