Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most kezdtem egy munkahelyen...

Most kezdtem egy munkahelyen és sajnos csúnyán félre vezettek köszönhető, a hiúságomnak és csak értelmes válaszokat várok és segítőkészséget. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval interjún sokkal nagyobb bért igértek de kaptam egy írott formában egy szerződést amiben kevesebb szerepelt de arra rá fogták, hogy majd próba idő után emelik majd meg ami szóban szerepel... Ami még fontos ezzen nem szerepel semmi pecsét sem a beosztásom nincs rajta csak a éves szabadságom szerepel rajta meg a próba idő és dátum és egy alá írás de nem esik a munkáltatoról egy szó sem... Mit tudok csinálni?? Valakinek valami ötlete? Segítség?
2016. jan. 8. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közöld velük, hogy ezzel a bérrel nem írod alá. Ekkor két irányba mehet a dolog: vagy átírják, és örülsz, vagy megmondják, hogy akkor köszönjük, nem alkalmaznak...
2016. jan. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írod alá. Amit szóban mondanak, SOHA nem vedd készpénznek, az egyszerűen nem létezik. Az alapján, amit írsz, te nem munkaszerződést kapcsán, csak valami összeharácsolt szart. Legyen eszed, ne írd alá és húzz el onnan minél előbb.
2016. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És nézz utána a "hiúság" szó jelentésének.
2016. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A munkaszerződésed formátuma elég gyenge, szerintem nem is minősül munkaszerződésnek...


Viszont a próbaidő alatt elő szokott fordulni, hogy alacsonyabb bért fizetnek. Semmi gond nincs azzal, hogy szóban ígérik meg, hogy lesz emelés. Ha a próbaidő lejárta előtt nem módosítjátok a szerződést magasabb bérrel, akkor megteheted, hogy felmondasz. Tehát ez nem átverés.

2016. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!