Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korom gomba lehet?

Korom gomba lehet?

Figyelt kérdés
Eszre vettem hogy a nagy labujjamon a kormon egy folt van nem sArga csak egy folt es mikor csipesszel ala nyúltam eszre vettem hogy az a folt azért van mert el vált a kormom a bortol :/ korom gomba lehet ?:// felek hogy le esik a kormom elég nagy területen fel jott mar de hala nem a szélin hanem a közepén es igy meg nem kellett le vágom vagy esetleg le kene ???
2016. márc. 5. 12:21
 1/1 anonim válasza:
Valószínű, főként ha a csipeszeden maradt sárgás "morzsalék" is. Vágd le annyira a körmöd amennyire fájdalom nélkül lehet. Patikában rengeteg ecsetelőt, krémet vehetsz recept nélkül. - Természetes gyógymód lehet ha 100 %-os teafa olajjal, vagy 2:1-ben kevert 100 %-os teafa és 100 %-os levendula olajjal ecseteled reggel, és este lábmosást követően. Az egész körmöt, körömágyat be kell kenned egy (mindig új, tiszta) fülpiszkálóval úgy, hogy a köröm alá is kerüljön a szerből. A patikai ecsetők is ezeket (is) tartalmazzák. A cipőt formalinnal fertőtlenítheted (lásd: használati utasítást!), zoknikat forró vízben mosva. Több hónap a gyógyulás, de a körmöd nem fog leesni.
2016. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!