Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy kinos tema a lab es korom...

Egy kinos tema a lab es korom gombarol szeretnek velemenyeket kerni?

Figyelt kérdés
Mivel 19 eves vagyok most ert veget a Sprot karierem igy elhanyagolas , szegyen erzet miat es es en igy lettam jobbnak hogy mivel ne legyen akadaja a sport uzesnek ne maradjak le a fontos merkozesekrol nem kezeltettem mivel tovabb akartam jutni es hogy letudjam igazolni magam egy nagyobb klubbhoz. Igy elterjedt a jobb labam a koromgomba , azon belul a nagylabujkamon . Googleban keresgeltem nem sok sikkerel Segitseget kerek. Lezeres kezelest hol lehet alkalmazni vagy hol tudok ra keresni , iletve velemenyek kellenenek hogy kenocsokbol meik is az ami a celnak megfelelelo. Valaszokat koszonom elore is.

2013. ápr. 12. 19:44
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:

Kérd ki a háziorvosod véleményét, az a legbiztosabb.

Eső után köpönyeg de nem gondolom, hogy bármilyen sport teljesítményt hátrányosan befolyásolt volna egy köröm gomba kezelés még a kezdet kezdetén.

2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Láthatólag az iskolát is hanyagoltad a sport miatt.
2013. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Krémekkel sem, lézerrel meg főleg nem lehet elmulasztani körömgombát.
2013. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!