Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőgyulladás? 17/l

Lehet tüdőgyulladás? 17/l

Figyelt kérdés

Ez volt a pénteki kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7628586-..


Ahogy köhögök fáj a tüdőm,és néha sárgás váladék jön fel.Ha nyitott szájjal veszem a levegőt,akkor ilyen hurutos hangot lehet hallani.Hangom nincs,torkom/mandulám iszonyatosan fáj.Hőemelkedésem van csak.Holnap suliba menjek vagy dokihoz?



2016. márc. 6. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Dokihoz, ez eléggé egyértelmű...
2016. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uh, én is ugyanezt csináltam tavaly, mentem suliba, aztán kaptam a lecse.szést, hogy 2 hete tüdőgyulladásom van, úgyhogy 3 hetet szépen pihentem otthon. Menj minél hamarabb orvoshoz, nem játék!
2016. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem az, de inkább menj el orvoshoz, minthogy az legyen és ne kezeltesd.

Nekem pl. lappangva jelent meg, hetekig csak nem éreztem 100-asnak magam, szédültem, hamar elfáradtam, hőemelkedésem volt olykor, kicsit köhögtem, aztán bedurrant és kifektetett. A harmadik doki tudott végre diagnosztizálni. Akkor már olyan szinten beteg voltam, hogy 25 éves fiatal létemre segítséggel tudtam kimenni a 10 méterre lévő wc-re és meg kellett állnom közben.

Sosem gondoltam volna az első hetekben, hogy én ezért érzem magamat ilyen furán, így nem hibáztatom az orvosokat sem, de akkor igazán megtapasztaltam mennyire "illékony" az élet.

Ha neked most tüdőgyulladásod van, akkor hatalmas szerencséd van, hogy az ilyen egyértelmű tünetekkel jelentkezik és igenis vedd a fáradtságot, hogy elmész orvoshoz és megnézeted magad!

2016. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!