Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Talán belgyógyász tudna segíteni, de hátha esetleg másnak is van hasonló tünete, mielőtt "bélkamerázásra" mennék.

Évek óta fennálló problémám, ami szinte kizárólag éjszaka jelentkezik: a bal oldalam felpuffad, NEM a hasam, szerintem szigma vagy vastagbél és nagyon intenzív csikaró, éles, és egyben tompa fájdalom kíséri. Ilyenkor erőteljes hasmenés lesz a vége, ami nagyjából 30 percig tartó wc üléssel jár. Ennek időpontja hajnali 3 óra és 1/2 5 óra között. Nem tudtam megfigyelni mitől van, de annyi biztos, hogy este bő adag tejfölös tészta nagy eséllyel ehhez vezet, de egy kiadós esti vacsorázás is. Sajnos neten mindössze annyit találtam, hogy diverticulum a betegségem, vagyis remélem tényleg "csak" ennyi.

De másnak esetleg nagyon hasonló problémája van, ami ennek tükörképe? Mert, ha igen, és tudja mi a baja megosztaná velem?

35/F



2016. márc. 15. 09:36
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Én remekül, múlt héten csak egyszer gyilkoltam szét a wc-t..
2016. ápr. 1. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!