Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra keresem a választ, és...

Arra keresem a választ, és gyűjtöm mások tapasztalatait, hogy egy hosszabb -fél év- stresszes időszak után most megnyugodtak a körülményeim, és 3 hónapja nem tudok aludni éjszakánként-holott nagyon jó alvó voltam mindig-. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Továbbá a napokban jelentkezett erős derékfájás, szívszorítás. Voltam szakembernél is ( pszichiáternél). Létezik, hogy utólag jönnek elő ezek a tünetek? Amikor már "biztonságban"vagyok?
2016. márc. 18. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod ezeket a betegségeket nem kell okkal, ok nélkül "összevonni" Derékfájás lehet egy rossz mozdulattól is. Influenzát is elkaphatsz, a stressztől függetlenül. Talán a szívszorítás összefüggésben lehet, de ha nem találtak hibát, akkor majd elmúlik. Ha nem, vissza mész az orvoshoz.
2016. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem letezik ilyen. Nalunk nagyon stresszes volt a vizsgaidöszak az egyetemen, ilyenkor 6 hetig vegkimerülesig tanultam es idegeskedtem a szobeli vizsgak elött. A vizsgaidöszak soran sosem volt semmi bajom, mindig siman teljesitettem, nem volt almatlansagom, testi panaszaim. Amikor azonban elmult a vizsgaidöszak es fellelegeztem, millio tünet jött ki rajtam kb. egy heten keresztül. Leggyakrabban szivdobogasom, ritmuszavarom volt, fulladtam, fajt a hasam. Mivel ez mindig csak a vizsgak utani heten jelentkezett, ezert en sose voltam vele orvosnal, betudtam ennek. El tudom kepzelni, hogy nalad is ez lehet most...
2016. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!