Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kezdem rosszul érezni...

Miért kezdem rosszul érezni magam?

Figyelt kérdés

Először cukorbetegségre gyanakodtam, mert azok a tünetek. Elkezdek homályosan látni, kigyengülök, elkezd gyorsan vernk a szivem, izzadok, fáj a fejem éhes vagyok, pedig sokat eszem.

Voltam orvosnál, a cukorszintem normál, és a vérnyomásom is. Fel is irt valami Tonotil-N gyógyszert, de ez sem segít. Itthon nem szokott előjönni, csak buszon, suliba, esetleg ha megyek rokonokhoz, de ott nem gyakran, bankba meg ilyesmi helyeken.

Nagyon zavaró, ilyenkor kell igyak, vagy valami édességet egyek, másképp úgy érzem hogy el fogok ájulni.

Emlékszem régen is volt, de havonta max 1x de volt olyan is hogy nem. Kb 1 hónapja minden héten egyszer és ezen a héten minden nap kb 1-2 óránként, de itthon érdekes módon nem szokott előjönni.

Mit tegyek? Voltatok már hasonló helyzetbe, vagy valami ismerősötök?

17/F 65 Kg. 177 CM



2016. márc. 18. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánikbetegség.
2016. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichés dolog lehet, szerintem eg ypszichológust keress fel.
2016. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem az első válaszolónak lehet igaza. utánnaolvastam, majdnem minden tünet jelen van, de nekem nem 30 perceket tart, hanem 1-5 percet. És el is múlik hamar. Olvastam olyat hogy nem tudja mozgatni a kezét, de nekem olyan problémám nincs. És tényleg jelen van a menekülés érzet, és elég rágondoljak hogy újjabb pánik kialakuljon.

Második válaszadó, neked is igazad lehet, mert a családiorvos azt mondta hogy fejlődésben vagyok, fáradt vagyok stb.. de szerintem inkább a pánik. de amiket olvastam remélem nem az lesz az.

Ez a pánikbetegség vér, vizelet, széklet vizsgából kimutatódik? Vagy valami jelet ad rá?

Nem szeretném ha egy erőssebb pánikbetegségem lenne...

2016. márc. 18. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ez testi vizsgalatbol nem mutathato ki. Ez lelki betegseg. Semmilyen ilyesmi vizsgalat nem fogja tudni kimutatni.
2016. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!