Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyakori kedélyváltozások...

A gyakori kedélyváltozások minek lehetnek a jelei? Kezdem rosszul érezni magam ezek miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
ne drogozz! sportolj! táplálkozz egészségesen! szexelj minden nap legalább egyszer, de inkább többször.
2010. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem drogozok, viszonylag normális kajákat eszek, sportolok de szexelni nem szexelek :( nincs barátnőm

20 vagyok

2010. aug. 6. 11:17
 3/6 Seraph válasza:
Lehet depresszió vagy szélsőségesebb esetben skizofrénia.
2010. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Seraph: skizofrénia?! Az az amikor hangokat hall valaki, hallucinál, meg téveszméi vannak.


Ez inkább mániás depresszióra hasonlít. Egyszer nagyon jól érzi magát a bőrében és akkor ennek örömére elszórja az összes pénzét, reggeltől estig buli, örűlt ötletek, egyszer meg teljes apátia, plafont bámúlja meg öngyilkussági gondolatai vannak. Ilyesmi van neked is?

2010. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem igazán.. :S én arra gondolok inkább, h az egyik pillanatban teljesen nyugodt vagyok, fél perc múlva meg úgy ordítok (valakivel), mint egy őrült és nem tudom miért van. Szinte semmi se kell ahoz, h eldurranjon az agyam. Régen nem volt így.
2010. aug. 10. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szorongasz vagy tele vagy feszültséggel.

Lehet, jót tenne neked egy kis testmozgás. A legjobb reggel, kimegy belőled az adrenalin, a feszültség és a napod többi része nyugodt.

2010. aug. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!