Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatero torokfajas? Mitol...

Visszatero torokfajas? Mitol lehet?

Figyelt kérdés
3 hete volt egy nagyon durva torok gyulladasom. Neha meg mindig faj de mar nem kaparoan, hanem az egesz torokcsovem faj. Ha nyelek akkor erosebben. Nem tudja valaki mitol lehet ? Nagyon felek hogy megdagad es megfulladok, bar nem tudok allergiarol. De borzaszto kellemetlen erzes. Az all alatti nyirokcsomoim is megvannak duzzadva es fajnak tapintasra. Neha ugy erzem beszed kozben nem tudok rendesen artikulalni, sietve mondom ki a szavakat is, es hiaba tudom mit mondtam, de az emberek helyeben neha en sem ertenem a sajat szavaimat. (Sokan visszakerdeznek) nagyon paranoias vagyok es semmi normalis otletem nincs mitol lehetnek a tuneteim, de mar bekepzelek nagyon sok mindent. Hozzatennem hogy 19 eves vagyok es dohanyzo.

2016. márc. 19. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?Megvannak a manduláid?Lehet,a torokgyulladás nem lett kikezelve.Mutass képet a torkodról,látatlanban az orvos sem tudja megmondani mi lehet a baj.
2016. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat kiskoromban vettek ki az orrmandulamat, de azt ugy hallottam vissza szokott nolni. Lelki okokra is gondolok. De egyre rosszabb. Az uvalam is vagy mi a t*kom az teljesen lelog mar par hete es idegen test erzes van a torkomban meg nyelvem alatt.
2016. márc. 28. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!