Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szívprobléma lehet, vagy...

Ez szívprobléma lehet, vagy pánikroham? Esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam egy új sportot. Eddig nem sportoltam semmit. A végén már éreztem, hogy fáj a mellkasom, alig kapok levegőt, hányingerem van. Délután elkezdett fájni mindenem, gondoltam, izomláz.. Viszont elkezdett rázni a hideg. Ma is tart... Bepánikolhattam az új sport miatt, vagy szívgond lehet? Azzal egyébként bármit csinálok, gond van... Pl futkározás a gyerekkel, húzósabb séta, stb, és már gyorsan ver a szívem, hányinger, stb...
2016. márc. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

vagy esetleg kezdődő influenza..mérd meg a lázad!

én mérges voltam magamra, hogy miért aludtam sokáig, meg biztos másnapos vagyok (ittam előző nap), aztán elkezdett rázni a hideg, és kiderült, hogy influenza (ez már 1 hete volt, azóta lázas vagyok meg minden bajom van)

2016. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
36,6-ot mért, ez közel 1 fokkal magasabb a megszokottnál. Később újra néztem, de csak 36 volt.. Viszont csak pulóverben lovagoltam, ráadásul jól meg is izzadtam, közben persze jól megfújt a szél...
2016. márc. 21. 00:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Jobbulást! És persze köszi a választ :)
2016. márc. 21. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!