Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pánikbetegség vagy szívprobléma?

Pánikbetegség vagy szívprobléma?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok pánikbeteg, 1 hónapja voltam EKG-n és teljes vérkép-vizelet vizsgálaton, az összes negatív lett. 1 hete fáj a bal karom, azaz bele-bele nyilallik, a kar alsó irányából sugárzik a fájdalom a kisújjam felé. Ha elkezdem maszírozni azt a részt akkor ugyanazt a fájdalmat érzem csak sokkal erősebben.

Ez valami izom becsípődés vagy ilyesmi lehet? Esetleg komolyabb problémára utal?



2014. ápr. 3. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szívre gyanakszom.Mivel masszírozásra fáj, meg nem szívtől indul, hanem lentről.Valami izomlazító krémmel, pl sportkrémmel nem próbálkoztál?Szerintem valami idegi fájdalom, de lehet meghúzódott, elnyomódott, ilyesmi.
2014. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jók lettek a leleteid,akkor a pánik miatt van.


Lassan másfél éve nekem is szívjellegű pánikbetegségem van, sokszor szúr, meg úgy érzem,mintha most azonnal meg akarna állni. De nekem is minden lelet negatív lett.


Úgyhogy nyugi, nem szívprobléma:) Az elején én is azt hittem. 24/L

2014. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha belgyógyászatilag rendben vagy, akkor ez biztosan nem szívprobléma.

Lehet maga a pánikroham is. Tehát te tulajdonítasz neki nagy jelentőséget. Lehet csak megerőltetted, nehezet emeltél vagy szimplán elzsibbadt, csak mivel pánikbeteg vagy, így már egyből a legrosszabbra gondolsz.

Egyébként miért nem keresel fel egy jó pszichológust? Én magam fél év alatt gyógyultam ki a pánikbetegségből, plusz jógáztam. És ma már lassan 1 éve teljesen túl vagyok rajta, még egy enyhe pánikrohamom sem volt.

2014. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!