Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek minek a tünetei?

Ezek minek a tünetei?

Figyelt kérdés

Szombat délután óta fázok nagyon, holott én általában nagyon jól bírom a hideget, sőt szeretem is, de most 23 fokkal a szobában úgy érzem, majd megfagyok.


A bőrömet mindenhol úgy érzem, mint mikor le vagyok égve, szóval már az is fáj, hogy ruha van rajtam.


Vasárnap óta a torkom is nagyon fáj, azóta még csak rosszabb is lett, és tegnap óta az orrom is folyik egyfolytában.


Ráadásul úgy érzem teljesen le vagyok gyengülve, és álmos vagyok folyton.


Fáj a fejem is szombat óta megállás nélkül, bár az annyira nem lényeges, mivel a migrénem miatt, amúgy is elég gyakran fáj.


Nem vagyok orvos, de ne én nem tudok olyan betegségről, ami mindezt okozná egyszerre.. mi lehet ez?


(egyébként nagyon ritkán vagyok beteg, szóval nem kizárt, hogy ez egy tök hétköznapi betegség, amiről csak én nem tudok..:D)



2016. márc. 21. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima virusnak tunik pedig. Pihenj, igyal teat, es szedj c vitamint:) jobbulast
2016. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleget pihensz ? Rendesen alszol ?

Mert szerintem ezek annak a tünetei . Mármint alváshiány meg a pihenés hiánya .

Régebben nekem is volt ilyen .

2016. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2016. márc. 21. 22:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, meglehetősen keveset alszok, iskola időben napi 4-5 óra, néha 6, tananyagtól függően. De nem hiszem, hogy ez okozhatja a hirtelen rosszullétet, már egy jó ideje ilyen keveset alszok.
2016. márc. 21. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Hidegrázás, torokfájás, bőrfájdalom, nátha, fejfájás, mi ebben a különleges? Ez egy influenzaszerű hűléses betegség. Menj el a háziorvoshoz, megnézi a torkodat, hogy kell-e rá gyógyszer.
2016. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!