Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Belső vérzésem van?

Ma már kakáltam egy normális barna színűt , most ettem egy kis fekete erdő tortát sötétebb színű meg össze kevertem tejet meg joghurtot és meghajtott hasmenés közben az elején barnát normáisan a végén meg egy zöldes, feketét kakáltam, most belső vérzésem van??

Keress kérdéseket hasonló témában: belső vérzés

2016. márc. 26. 17:58  Privát üzenet  

A válaszok
Nyugodj meg, nincsen.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. márc. 26. 19:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

biztos? már wcre se merek menni

# 2/3Időpont 2016. márc. 26. 22:49 Privát üzenet
Fekete erdő tortába lehetett szinezék, ami elszinezte a székleted, de a hasmenéstől is lehet zöldes, mert gyorsan hagyta el az étel. Ne aggódj.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. márc. 27. 08:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ettél lehet belső verzesem?
Elestem. Ugy ereztem, hogy a bordam bele allt valamelyik belso szervembe. Lehet belso verzesem? Nem faj, szedulok. Csak bebeszelem magamnak?
Tegnap elestem bringával. Lehet belső vérzésem?
Belső vérzésem van?
Lehet belső vérzésem?
Mitől lehet ez? Lehet belső vérzésem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!