Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet belső vérzésem?

Lehet belső vérzésem?

Figyelt kérdés
Ma leestem a lépcsőn, keresztbe legurultam, a gerincemen és hassal előre, de próbáltam magamat magzatpózba összehúzni. Nagyon fájnak a térdeim és hátul a derekam melletti rész valamint bezúztam az orromat is. A hasam nem fáj, néha a mellem fölötti rész igen és a nyakam alsó része. Ugye csak meghúztam ezt a területet? A hasam nagyon fájna, ha lenne valami gond? Bár ott ütésnyomot sem érzek. Körülbelül 2-3 körül történt ez az egész.

2014. jan. 3. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Az egyik az,hogy védted magad,a másik pedig,hogy most már fájna a hasad is.
2014. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nincs belso verzésed. ha lenne most nem tudtad volna kiirni ezt a kerdest
2014. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha súlyos belső vérzésed lenne, akkor már sokkos lennél, vannak tünetei. Sápadtság, hideg verejtékezés, nehézlégzés, alacsony vérnyomás, szapora pulzus, szédülés,gyengeség, stb..ezek együttesen. Lehet még tünete véres széklet, esetleg figyeld meg,hogy milyen ha mész wc-re. Ha sötét, majdnem,vagy teljesen fekete,akkor irány a doki. De az alapján,amit leírtál, csúnya esés,de nem lesz tőle belső vérzésed. Jobbulást!
2014. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A bal bordám alatti rész is fáj de csak tompán, viszont ott nincs semmi folt.
2014. jan. 3. 21:12
 5/14 Bálint117 ***** válasza:
nincs lázad??? mérd meg!
2014. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az,hogy nincs folt nem jelent semmit.
2014. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lázam nincs és a pulzusom is normális.
2014. jan. 3. 21:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Lázat mérni? Minek?
2014. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyeld maga,mert ha nem nagy fokú a vérzés,akkor csak napok múlva okoz kifejezett tüneteket.
2014. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bálint117 ***** válasza:

Nem nagyon hiszem ha nincs lázad, hogy lenne belső vérzésed, fájni, fájhat...

De ha nagyon kétséged van, egy gyors 1-2 percers belgyógyászati vizsgálat kideríti a sürgőségen. Nem mész inkább el?

2014. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!