Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen még nem láttam. Mégis...

Ilyen még nem láttam. Mégis mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nemrég megjelent egy max. fél-1 mm nagyságú kinövés az orrom szememhez eső részénél. Egy vonalban gyakorlatilag, ami a szemem feletti kis helytől indul az orrom oldalán át kb. az orrlyuk szintjéig. Nem is mondtam rá semmit. Gondoltam eltűnik majd. Ma úgy keltem, hogy ez már teljesen láthatóvá vált. Olyan pár mm-es nagyságú lehet. A szemem egy kicsit be is takarja oldalról, ami miatt kicsit irritálja is, pláne ha mozgatom. A másik szememnél is elkezdett is megjelenni, de egyelőre olyan kicsi, mint pár napja volt a másik szememnél.


Mi lehet ez? Nagyon félek. Kérlek titeket, segítsetek! Természetesen a dokihoz is megyek nemsokára, de addig szeretnék válaszokat kapni.


2016. márc. 30. 07:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a fogalmazásért. Én is csak most ébredezem.
2016. márc. 30. 07:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudsz képet küldeni?
2016. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék magamról küldeni az Interneten, annak ellenére, hogy fontos lenne, de remélem érthető miért. Paint-tel gyorsan firkantottam valamit. (A zöld a megduzzadt rész)


[link]

2016. márc. 30. 07:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Most vettem észre:


A szemem alatt lévő rész kezdeténél kevésbé duzzadt és a végénél lesz vastagabb. Ezt nem vettem figyelembe az előbb. Bocsánat.

2016. márc. 30. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen értelmetlen a kérdés,vagy keress egy hasonló képet,vagy küldj képet magadról,ebből nem lehet semmit kiszűrni.
2016. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!