Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sziv, er rendszer fontos kerdes?

Sziv, er rendszer fontos kerdes?

Figyelt kérdés
22eves vagyok. Ha jo a koleszterin szintem, vernyomasom , vercukor, es az egesz labor eredmenyem attol meg lehetseges erszukulet ? Vagy kizart ilyen esetben? Anyum 34evesen halt meg infartusba , es sok tunetem van a kardiologiara mar van idopontom, de ellege ideges vagyok miatta. 1honapja fajt a melkasom elmentem az ugyeletre, csinaltak ekg-t ami nem tetszett az ugyeletesnek,bekuldott a korhazba st elteres volt de azt mondtak valiszinu az idegeskedes miatt de azert menjek be hogy megnyugodjak. A korhazba minden jo volt ekg vervetel es kerdeztem is hogy az az ekg amit az ugyeletes csinalt miert rossz tobb orvostol is azt mondtak az nem rossz. De az ugyeletem miert mondtak nem ertem.... A koleszterin szintem tokeletes es a vedo koleszterin tobb is .
2016. márc. 30. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az érszűkület soha sem kizárt. Bár ebben a korban kicsi a valószínűsége. Érdemes egy nyaki ér ultrahangot csináltatni (CDS) ott jól látszik, ha meszesek az érfalak.
2016. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Multheten voltam szivultrahangon jo lett az eredmeny .Azt mondta az orvos egezseges a szivem. Akkor megnyugodhatok?
2016. ápr. 20. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nyugodj meg! Vigyázz magadra, időnként ellenőriztesd magad. Ne stresszelj és sportolj, vigyázz az étkezésedre. Élj egészségesen sokáig!
2016. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!