Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Újabban alkohol fogyasztáskor...

Újabban alkohol fogyasztáskor nagyon magas pulzus mitol lehet?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ha valami fizikai aktivitast is vegzek, jonnek extrasystolek is allandoan. Regen nem volt olyan problemam. 20F

2016. márc. 31. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem birja a szived! Egyre több környezeti hatással kell megbirkóznia a szervezetnek. Egyébként én is pont igy vagyok, nem is merek inni, még vörösbort sem amit pedig ajánlanak a szivbetegeknek.

Mivel 20 éves vagy, nem túl jók a kilátások, ha már most ilyen probléma van. A Biblia ir arról, hogy az emberek hamarosan tökéletes egészségben élhetnek a földön. Ez jó hir számomra is.

2016. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
20 éves vagy és (regen) RÉGEN?? Igyál többet, meg kell a szervezetednek szokni. Tudod: Gyakorlat teszi a mestert. Szívós , kitartó munkával sok mindent eltud érni az ember.
2016. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alkohol hatására felgyorsul a szívműködés, ezért jó lenne ha nem innál alkoholos italokat, legfeljebb módjával, mert ezek szerint érzékeny vagy rá. Akár szívroham, vagy szélütés is lehet a vége, és magas vérnyomás.
2016. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, így aztán ha iszok is max 2 üveg sör.

Egyébként mikor jönnek a panaszaid? Ivás közben, vagy pedig másnap?

Nekem másnap vannak panaszaim. Mivel az alkoholnak vízhajtó hatása van, így kimoshatja a hasznos elemeket, például a káliumot ezért lehetnek panaszaim. Én így aztán szörnyen másnapos tudok lenni.

Pár éve történt egy "baleset", többet ittam 5-6 üveg sört és rettegtem milyen lesz, ha kiürül belőlem. Kimentem a kertembe, megettem a sörre 2-3 kg őszibarackot és nem voltam másnapos, kutya bajom se volt!

Valószínűleg helyreállt a vízháztartásom és az ásványianyag is pótlódott.

Ja és 54 éves vagyok.

2016. ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagy mennyiségű alkoholta kell gondolni, hanem 1-2 sör bőven elég hozzá, főleg ha mozgok is közben.
2016. ápr. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!