Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekovem lehet, Vagy valami...

Vesekovem lehet, Vagy valami vesebetegsegem?

Figyelt kérdés

Edzrevettem egy ideje hogy amikor ejszaka pisilnem kell, es inkabb visszatartom reggelig hogy aludhassak, reggelente ugy ebredek hogy a derekam es kicsit a hasam is nagyon faaj. Foleg ha haton fekszek, akkor borzasztoan sajog a derekam. :( fogalmama sincs mi lehet ez, a haziorvos nem mondott semmit a panaszomra. Napi egy kalcium pezsgotablettat szoktam inni. Dohanyzo vagyok, 19L.

Valaki otlet???



2016. ápr. 1. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben én iszonyatos hasgörccsel ébredtem anno. Biztos nem jó, hogy ott pang reggelig a cucc. Esetleg próbáld ki, hogy inkább kitámolyogsz ilyenkor WC-re. Aludni is jobban fogsz utána.
2016. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha visszatartod, és tele a hólyag, visszafolyik a vesébe. Ez nem jó. Mi a fenének tartod vissza amúgy? Simán vissza tudnál aludni. 19 évesen amúgy nem normális, hogy éjszaka vizelned kell. Négy gyerek után, nem mondom, gyengülnek odalent a dolgok, de neked simán nem kellene vizelned éjjel.
2016. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert szoktam altalaban visszatartani ilyenkor mert a konyha es a frurdoszoba kulon epuletben van, es persze nincs kedve az embernek hajnalban feloltozni es kisetalni. De mostantol igy csinalok majd. Nem tudom mitol kell ilyen sokszor kimennem. Naplozben is 7-8 alkalommal kell menni. De ez nem hiszem hogy felfazas mert vilageletemben ennyiszer kellett memnem. Amig anyukameknal laktam otthon, ott ugye felkeltem mert a hazban van a wc. (Most a baratommal elek) sok folyadekot is megiszok, napi 1 liter tea legalabb es 1 liter viz biztosan lemegy. Szomjas tipus vagyok :)
2016. ápr. 1. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A tea lehet, hogy vízhajtó hatású.
2016. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg délelőtt többet inni, késő délután/este pedig kevesebbet.

A tea koffein tartalmú késő délután/este ne idd mert ez sem segít most.

2016. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, betartom amit irtatok ! :)
2016. ápr. 1. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél egy kicsivel több sót, nincs vízvisszatartásod.
2016. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!