Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 5mm-es vesekovem van az...

Kb 5mm-es vesekovem van az ureter szajadekban. Iszonyu fajdalmakat okoz, de ez meg fokozodik vizeles utan? Gondolom ez igy termeszetes. Mennyi ido alatt varhato az eltavozasa? Illetve mikor mentetek vissza kontollra?

Figyelt kérdés
Korhazbol hazakuldtek, hogy rowatinex, nospat kell szednem.
2011. ápr. 30. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A Rowatinex oldja a követ kisebb lesz.
2011. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál k.va sokat, az talán kimossa majd a kődarabkákat.
2011. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:

Jaj, te szegény! Együttérzésem! Nekem is hasonló kövem volt, és kb fél nap kellett, mire kipisiltem. Ha fiú vagy, akkor egy kicsivel tovább tart, mivel nektek fiúknak ugye ott van még a lógótok is.

Nekem olyan görcsöket csinált az a kis kő, hogy még hánytam is a fájdalomtól. A kórházba, bevitt a mentő olyan rosszul voltam. Ott kaptam egy giga-mega nagyságú injekciót, és utána nekem is No Spat írtak fel, meg még valami cseppeket. Aztán hazaküldtek engem is.

Szegény mentőst meg lecseszte az orvos, hogy minek visz be valakit egy sima vesegörccsel, elég lett volna, ha ad egy injekciót.

Remélem a gyógyszerek gyorsan hatni fognak, és mielőbb eltávozik a köved. Jobbulást!!!!!!!!

2011. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lecsesztés a mentőst minek visz be valakit vesegörcsel?:D Hát szakértől az orvosok. Ugyebár a vesekő miatt a görcs és a fájdalom azért van mert a ki elzárja a pisi útját! Tehát azon az oldalt nem fog folyni a húgyhólyagba. Ez nagyon komoly vese károsodást okozhat, ha sokáig vár az ember. Na meg iszonyú fájdalmat kezelni kell. Nekem műtötték anno.
2014. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!