Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyek a vakbélgyulladás tünetei?

Melyek a vakbélgyulladás tünetei?

Figyelt kérdés
Körűlbelűl 2 hete fáj a hasam mindennap. Néha gyengébben, néha erősebben. Egyik nap rázott is a hideg és hányingerem is volt. Apukámnak volt is műtéte kamasz korában emiatt. A hasam tájékán, pontosan nem tudom megmondani, hogy hol, de a köldökömnél és alatta fáj. Nem akarok semmit sem bemagyarázni, hogy tényleg vakbélgyulladásom van-e, de én erre gyanakodok. 16lány

2016. ápr. 5. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Nekem annyi volt a tünete, hogy kb. 2 hétig izomlázszerű fájdalmam volt lent a vakbél helyén, és 1 nap arra keltem fel, hogy mozdulni se tudtam a fájdalomtól.
2016. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ezek a tüneteim voltak nekem is.

csak nekem 1 év volt mire kiderült, hogy tényleg vakbel gyulladásom van.

csak hát mire ugye kiderült, perforálódott.. és a korházba azt mondták, hogy ha még kb. 3 napot vártunk volna, és nem mentünk volna be, kilyukadt volna teljeen a hasfalam..

már belülröl ,,félig-meddig kilyukadt,, lilás-fekete volt a hasamnál, ezért mentük be.

2016. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!