Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat panikbetegseg, hipocho...

Okozhat panikbetegseg, hipochondria, stressz extra szivuteseket? Vagy olyan erzest, hogy mikor extram van es kettot dobban be igy egymas utan es szivom be a levegot es olyan mintha legures teret szivnek be?

Figyelt kérdés
Voltam kivizsgalason nem reg, ekg rendben volt, meghallgattak a szivem, minden oke, 2eve voltam sziv ultrahangon az is rendben volt, minimalis elteres a billenytuknel, de arra azt mondtak, hogy minden harmadik embernek van ilyen enyhe elterese, nem kell vele foglalkozni. 10eve panikbeteg voltam es produkaltam ilyen tuneteket, mint amit a kerdesben is feltettem, de elmult, nem jott ki 10 evig. Most, hogy a panikbetegseg elojott megint, voltak extrak, majd megnyugodtam, rendben nem veszelyes, most meg jott ujabb tunet ami 10eve is volt, hogy ketszar haromszor nagy bedobbanas erzes egymas utan hirtelen es szivom be a levegot es erzem, hogy beszivom, de mintha nem lenne a levegoben semmi oxigen par masodpercig, mig a szivem bedobban erosen 2-3x. Nagyon ilyeszto erzes. Lehet a gondolataimmal idezem elo, hisz nem talaltak szervi bajt. Koszonom a valaszokat.
2016. ápr. 6. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eltérés a billentyűknél, akkor a stressz, pánikbetegség nem tesz jót neked. Saját magamról tudom mit érzel, mert nekem is ez van. Vegyél a patikában magadnak Panangin Fortét, és minden nap vegyél be egyet. Ha pánikolsz, akkor kell valami nyugtató tea, vagy növényi tabletta, esetleg nyugtató tabletta. Akinek billentyű hibája van, annak nem tesz jót a stressz.
2016. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Megnezem mi ez a gyogyszer es anyumnak mondom, hogy azt is kuldjon. Itt nem tudom, hogy kaphato e. En attol felek, hogy addig fajul a dolog, hogy megall a sziv oxigen hiany miatt es kesz ennyi volt. Halalra remultem ma. Par hete kijott egy extra aztan panikroham, azota visszaestem ebbe, oke elfogadtam ujra, hogy ez nem halalos, aztan jottek orankent 1 exrta, elfogadtam, hogy ez sem halalos, most meg ez az ujabb tunet ami mar hatvanyozottan ilyeszto, mert hiaba szivom be a levegot se. Felelemben elek es ez kihat a munkamra is nagyon.
2016. ápr. 6. 23:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Nalad surun van ilyen tunet, hogy szivod be a levegot es erzed, hogy beszivod a levegot de uresseget erzel, mikozben a sziv extrazik egymas utan rovid ideig gyorsabban?
2016. ápr. 6. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen nálam is szokott ilyen lenni. Főleg ha stresszesebb időszakom van. A Panangin magnézium és kálium, ezek a szív vitaminjai. Ha ez kevés lenne, akkor tudsz venni Életkristályt is. Ez nekem hatásos. Galagonya virágos hajtásvég tea a szíved nyugtatja. Volt időszak amikor szednem kellett nyugtatót is.
2016. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!