Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés után fáj a végbélnyíl...

Hasmenés után fáj a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés

Kb dél óta megy a hasam, és pár órája azt vettem észre hogy Wc-zés után fáj a végbélnyílásom, főleg ha sétálok vagy leülök.Olyan érzés ilyenkor, mintha lenne egy gombóc lenne a végbélnyílásomnál.

Az elején szerintem az erőlködés miatt alakult ez ki, de mostmár minden wc-zéssel jobban fáj,mintha egyre jobban kicsípné/marná a nyílásnál.

Szerintem aranyeres vagyok, 1-2 éve vettem észre hogy fájni szokott erőlködésnél meg néha vérezni, csak ennyire még sosem fájt.De lehet ez is az aranyér miatt?

És aranyérrel mit lehet kezdeni? Úgy hallottam csak műteni lehet,viszont azt még biztos nem szeretném 18 éves korom előtt.

16/l



2016. ápr. 7. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Aranyér lehet és a hasmenés még rátett egy lapáttal, vegyél aranyérre kenőcsöt és azzal kend be naponta kétszer, WC papírt most ne használj, inkább mosakodj meg székelés után, vagy vizes törlőkendőt használj óvatosan.

Ha elmúlt a hasmenésed, akkor nem ártana megnézetned sebészeten, ott megmondják, hogy mi a teendő, ha nem túl vészes a dolog, akkor csak kúpot, vagy kenőcsöt írnak fel.

2016. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És aranyérre kenőcsöt lehet csak úgy venni vagy háziorvossal írassak receptet?
2016. ápr. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!