Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ment a hasam, vizes jött ki....

Ment a hasam, vizes jött ki. AMúgy nem vagyok rosszul, ehetek?

Figyelt kérdés
Egész nap éhes voltam, de nem ettem ma sokat, viszont sokféléből keveset.. Tegnap nagyon fájt a fejem meg kicsit szarul voltam de azt gondoltam hogy sokat ültem a napon így hirtelen tél után, utána meg a buszban huzatot kaptam plusz a klímát is nyomatták a többiek. Mára jobban voltam sokkal, nem is fájt a fejem, viszont picit ment a hasam de az velem mostanság sokszor előfordul, nem tulajdoníottam neki nagy jelentőséget. VIszont ma ettem fonnyadt grapefruitot, joghurtot, padlizsános zakuszkát, cottage cheese-t, meg egy édesítőszeres túrórudit, plusz ittam egy kávét feketén, szóval ezektől mehetett a hasam, ja és még egy pezsgőtablettát is ittam az is ilyen savas.. De közben tegnap rosszul voltam. Szerintetek vírus, baci, vagy csak összeettem mindenfélét? Ja, és cigiztem amikor éreztem hogy baj lesz és utána kijött, most fortyog a hasam, bevettem két széntablettát, vizsont nagyon jól esett egy kis főtt frumplit enni. Szerintetek lesz bajom? MEg rengeteg vizet ittam szomjas vagyok.. és a sót is kívántam ami nem jellemző jól megsóztam azt a két kis szem krumplit amit megcisnáltam meg telinyomtam köménnyel. VAlamit még tehetek szerintetek?

2016. ápr. 3. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet vírusos is, de amiatt is, hogy össze-vissza ettél mindent, diétázz továbbra is, sós vízben főtt burgonya, sós ropi, sok folyadék. Ha 2-3 napon belül nem múlik, akkor menj orvoshoz.
2016. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy hozzászokva az édesítőszerekhez de ha malit/xilit/aszpartam volt a túrórudiban akkor nem csodálom, h rád jött a szapora :DDD


mind1, h vírusos-e vagy csak az össze-vissza evés okozza, mert a gyógymód ugyanaz: diéta, sok folyadék, probiotikum, széntabletta vagy esetleg Smecta por

2016. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!