Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már vagy egy hete nagyon...

Már vagy egy hete nagyon hányigerem van, de sose hányok?

Figyelt kérdés

Szerintetek szóljak anyukámnak, vagy hagyjam a francba mert nincs lázam meg semmi különös...

csak fáj a hasam és hányingerem van...



2016. ápr. 10. 14:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és 13 éves kislány vagyok...
2016. ápr. 10. 14:54
 2/11 anonim válasza:
Szólj anyukádnak mindenképpen. Jó megoldás a Salvus gyógyvíz. Igyál meg belőle naponta 1-2 dl-t.
2016. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Menstruálni szoktál már? Nincs összefüggésben ezzel?


Mennyire van hányingered? Úgy érzed, hogy öklendezned kell és feljön/feljöhet a hányás, vagy rosszul érzed magad?


Normálisan táplálkozol? Iszol elég vizet?


Lehet, hogy sok a gyomorsavad és refluxod van, nem?

Szerintem szólj anyukádnak és ha tényleg sav, akkor ajánlom a SALVUS GYÓGYVÍZET.


A hasad hogyan fáj? Görcsöl?

Amikor beteg vagyok, a hányásra a kóla jót szokott tenni, de ha nem múlik, amit érzel orvos bácsihoz/nénihez kell menni. Legalább annyira csak, hogy meghallgatni a véleményét.


Jobbulást kívánok őszintén!

2016. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! <3
2016. ápr. 10. 15:27
 5/11 A kérdező kommentje:
igazából szédülni is szoktam néha
2016. ápr. 10. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel rendkívül feszült vagy.


Esetleg történt valami olyan, ami miatt nagyon stresszelsz mostanában?


Az is simán kiválthatja ezt.

2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

van egy facebookos oldalam ami az állatokról szól... (vagyis nem olyan oldal amit tetszikelni lehet hanem amit ismerősnek lehet jelölni)

Ep Mancs a neve. És sokszor írnak nekem üzenetet, néhány fiú megkérdezi h hány éves vagyok, és utána megkérdezi h járunk e? Már 4 fiú írt emiatt és nagyon unom már h ilyeneket írogatnak. Azt se kérdik meg h fiu vagyok e vagy lány...

Ezen sokat szoktam stresszelni.

2016. ápr. 14. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért stresszelsz emiatt?
2016. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mert annyira nem szeretek megbántani másokat...

Meg a suli is szarul megy hiába tanulok

...

2016. ápr. 14. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyire nevelés vagy nem nevelés, de belőled is az a szeretni való, barátságos cuki kis lány lett. Persze már nem olyan kicsi és egyre nőiesebb leszel. De a világ az kemény sajnos. Sok ember pedig primitív és önző benne. Szűk a látásuk és empátia területén a béka feneke alatt járnak. Van akinek eszköz vagy, van akinek test, van akinek egyik sem ill. mindkettő.

De vannak persze értelmes emberek is.

Szóval ne akarj megfelelni mindenkinek. Mert te jól vagy így. Becsüld meg a szeretteid, ne engedd hogy kihasználjon senki! És érd el a céljaidat, álmaidat, amikért tenni kell és nem várni!


Melyik része nem a megy a tanulásnak? Hányas tanuló vagy? Abból legyél jó, ami a jövődhöz szükséges. Persze fontos a jegy (tovább tanuláshoz), de az életed fontosabb...


Puszilom Eperkét.

2016. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!