Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok kiütés jelent meg rajtam...

Cintikebabby kérdése:

Sok kiütés jelent meg rajtam tegnap este és mára sem múlik sőt csak rosszabb lett nem tudom mitől lehet volt már ilyen valakinek és mitől lehet?

Figyelt kérdés

tegnap este jelentkeztek a kiütések és nem múlik másnapra se sőt csak fokozódott nem ettem semmi különöset nem tudom elképzelni mitől lehet hirtelen jött é egyre több lett viszket nagyon inkább a hajlatokba és a vékony bőr felületeken van piros pöttyök foltok és szunyogcsípés szerű búbok vannak csatolom a képet is hogy láthassátok!

Ami viszont eszembe jutott hogy allergiás vagyok a macska szőrre van is egy cicám jelenleg de a tüneteim nem rosszabbodtak folyik az orrom tüsszögök néha tőle lehetséges hogy ennek is ahhoz lehet köze? Ha igen miért csak most jelentkezett? a cica 2 éve nálam van

Ég a bőröm szinte mindenhol jól esik neki a hideg és viszket.

Sajnos nem tudok orvoshoz menni a mai napon! Segítsetek!!!!

[link]


[link]


[link]


[link]



2016. ápr. 11. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez allergiás kiütés, ha orvoshoz nem is tudsz menni, szaladj el a patikába, és kérj kifejezetten bőrkiütésekre való antihisztamint, a patikus segíteni fog.
2016. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :) Már csak az aggaszt hogy mitől lehet.... :(
2016. ápr. 11. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Főleg ételre és gyógyszerre gondolj, de természetesen a macskaszőr is közrejátszhat, bár az ritkán okoz ilyen kiütéseket.
2016. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy semmi olyan gyogyszer vagy étel nem jut eszembe amit eddig ne ettem volna! Egyszerüen nem értem! Most a karomról elmult de a nyakam körbe olyan egyik percröl a másikra!
2016. ápr. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!