Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » PPP eltávolítása házilag,...

PPP eltávolítása házilag, vagy csak rosszabb?

Figyelt kérdés
PPP-s a péniszem, és olvastam hogy el lehet távolítani házilag 3 hét alatt én kb 4-5 napja csinálom(kézi szappanal alaposan mosom, hintőporozom, fogkrémmel be kennem, és fertőtlenítem(arc szeszel) na szóval és úgy veszem észre mintha egyre nagyobbak lennének rajta a kiütések.. ez most rossz vagy jó? esetleg ilyenkor fog valahogy kilyukadni vagy lehámlani vagy kijönni ez ennek a jele? azt is olvastam hogyha élek nemi életet attól jobban kijön mer ingerli de jelenleg nem élek semmilyen nemi életet se. (Ilyen kérdésekel hagyatok hogy menjek orvoshoz stb.)

#pénisz #kiütés.
2014. márc. 3. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Mi az a ppp? Picit Pisis Pö.cs?
2014. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%
ppp? az mi?
2014. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pearly Penile Papules=sok pici fehér pattanás szerű pötty ami ártalmatlan csak zavaró.
2014. márc. 3. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Felejtsed el ez a házilagos megoldást .Semmilyen káros hatása nem ismert .Majd a te kezelésednek lehet inkább .
2014. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor hogy hogy maga a mennyiség ritkább lett? bármint a kiütésnek. annyi hogy amik még mindig rajta vannak azok nagyobbodtak..
2014. márc. 3. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de azt mondják, hogy ezek a módszerek nem működnek.

Ha egyre nagyobbak a kiütések szerinted használ?

Ilyen kétes eredetű és eredményű módszerekkel szerintem nem éri meg próbálkozni, mert csak ártasz a bőrödnek!

Mennyi idős vagy? Tudom, hogy azt kérted, hogy az orvossal hagyjunk, de miért nem akarsz orvoshoz fordulni inkább?

2014. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is van. Én is fogkrémmel kenem és nekem a Signal márkájú mentolossal vált be.
2016. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!