Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érsebészet? Magánorvosnál?

Érsebészet? Magánorvosnál?

Figyelt kérdés

Szeretném teljesen kiműttetni a lábamban található visszereket amik nagyon zavaróak.

Voltam már ingyenes kezelésen, ahol utána helyileg el is távolították az orvos szerint nem kellő részt, de azóta még nagyobb lett és jobban is fáj.

Elmentem nem olyan régen mégegy vizsgálatra és ugyan az az orvos fogadott mint aki a műtétemet csinálta, és azt mondta hogy azt javasolja hogy operáljuk ki.

A kérdésem az lenne hogy megbízható ez így vagy inkább keressek fel egy magánorvost?


2016. ápr. 14. 00:12
 1/1 anonim válasza:
Valószínű, tudja az orvos, hogy mit csinál. Ugyanezek a dokik rendelnek magánban is, akik az állami korházakban dolgoznak, csak jó sok pénzért. Én személy szerint tejesen fölöslegesnek tartom magánrendelés felkeresését. Inkább próbálj másik orvost találni akkor. De mindenki maga dönti el, hogy mi a szimpatikus neki..:)
2016. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!