Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás SZTK-ban vagy...

Fogszabályzás SZTK-ban vagy magánorvosnál?

Figyelt kérdés
nektek mennyibe került? minden vélemény érdekel, nekem már a felnőtt fogszabályzás esedékes, ami sajnos sokkal drágább.

2016. jan. 28. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Felnőttkorban valóban sokkal drágább, mivel 18 éves korig 80%-os támogatás jár rá. 18 év felett a teljes összeget ki kell fizetned. Ha lehetőséged van rá, szerintem inkább magánorvosnál csináltasd. Az árak rendelőnként és készülék típusonként változnak. Nézz körbe néhány honlapon, általában elérhetőek az árlisták.
2016. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

24 éves vagyok és 5 hónapja van fent a fogszabim, szóval még nem értem a végére. Én a magán mellett döntöttem. Elmentem az SZTK-ba is, de ott azt mondták hogy esztétikusat csak akkor raknak fel ha jó okuk van rá, pl fémallergia, és én mindenképp esztétikusat szerettem volna, meg amúgy sem volt szimpatikus az egész, nekem kell a törődés :D ott az nem nagyon volt.

Mivel így is úgy is fizetni kell érte, úgy voltam vele hogy elmegyek pár konzultációra (szerencsére ez sok helyen ingyenes) és az orvos és a róla kapott visszajelzések alapján választok, olyat kerestem aki megbízhatónak tűnik és szimpatikus emberileg is.

Én Balla Lászlóhoz járok az Atóriánál van a rendelője, azt hiszem vannak árak is a honlapján.

2016. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!