Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez rossz pulzus?

Ez rossz pulzus?

Figyelt kérdés
Betaloc 50mg szedtem3x1et.Nagy lelki stressz ért édesapám agyi infarktust kapott,elég komolyat és nagyon aggodok is,és extra ütéseim lettek,most kb 1hete concor5mg kapok,reggel1,este fél,ritmuszavar,extraütés megszűnt de nyugalmi pulzusom sokszor 50és60körül van.vérnyomásom jó igaz arra is szedek gyógyszert.nem túl alacsony a pulzusom?

2016. ápr. 17. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A concor az vérnyomás csökkentő. Az extrákkal semmi baj, nekem is volt, ált. stressz hatására (nekem államvizsga előtt volt). A betaloc meg pulzuscsökkentő, ami mellett van vérnyomás csökkentő hatása is. A normál pulzus 60-100/min közt van, de csak 40 / min alatt kell kezelni. Valószínűleg a gyógyszer miatt ilyen alacsony. Ha nagyon alacsony a pulzus vagy a vérnyomás akkor ne vedd be a gyógyszereket, mert akkor nagyon le fogja vinni. Ha esetleg javul a helyzet vagy jobban vagy egy kicsit vissza lehet menni a dokihoz, h fokozatosan vissza lehet venni a gyógyszeradagokból és akár teljesen elhagyni, mivel ha eddig nem kellett akkor ne kelljen feleslegesen az embernek ilyen gyógyszereket szedni...sztem.
2016. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!