Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hülyeséget kérdezek de...

Lehet hülyeséget kérdezek de kicsit meg vagyok ijedve. Szerintetek ezzek lehetnek a kimerültség tünetei? Fejfájás magas vérnyomás (146/93 pulzus 105) rossz közérzet végtag zsibbadás.

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Hányingerem is van.
2014. jún. 2. 22:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Akár az is... de szerintem az összes tünet a magas vérnyomással függhet össze. Le kellene vinni.
2014. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami tipp hogyan vigyem le a vérnyomásom?
2014. jún. 2. 22:43
 4/7 A kérdező kommentje:
A legfontosabbat elfelejtettem tegnap este 8tól ma fél 2ig melóztam szinte alig aludtam tegnap olyan délben kelltem
2014. jún. 2. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

A vérnyomást így sebtiben a vérnyomáscsökkentőn kívül nem sok minden viszi le.

A legjobb lenne, ha zuhanyoznál egyet és szépen lefeküdnél.

Ne görnyedj a gép előtt, hanem aludd ki magad, ha jól olvasom, rádfér. A munkabeosztásodat elnézve mégis közrejátszhat a kimerültség, túlhajtottság.

2014. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a zuhany már megvolt ágyban fekszem mert telóról vagyok.A munkabeosztásom pedig sajna nem a legjobb :(
2014. jún. 2. 23:02
 7/7 szamo77db ***** válasza:
A pulzusod is nagyon magas. A tankönyvi adat 72/perc. Erre is kellene valami gyógyszer. Én is hajlamos vagyok a magas pulzusra, nekem 116 volt eddig a csúcs, kaptam rá gyógyszert. Ültem a gép mellett és úgy éreztem, hogy szétrobban a mellkasom. Vettem be rögtön gyógyszert, egy óra múlva vissza mértem, nyolcvan valahány volt. Még egy kicsit az is magas, tekintve, hogy nyugalmi állapotban mértem. De mégis nem 116!
2014. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!