Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet a folyamatos...

Mitől lehet a folyamatos orrdugulás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy sima nátha után megmaradt, hogy folyamatosan eldugul az orrom. Naponta és éjszaka is többször kell, hogy orrcseppet használjak. Az orrváladék minimális.


Allergiás tudtommal eddig nem voltam semmire. És nincs más egyéb tünet sem, csak az orrdugulás. Mitől lehet?



2016. ápr. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
orr fül gégész látott azóta ? Orrsövényferdülés ?
2016. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam azóta dokinál. Orrsövényferdülés kialakulhat csak úgy, esetleg nátha után?
2016. ápr. 17. 16:20
 3/4 Cartilago ***** válasza:
100%
lehet allergia, akkor is ha eddig nem volt,vagy az arcüregedben valami megragadt, és nem ereszt. szerintem :1, vagy kipróbálsz valami antihisztamin gyógyszert estére( vény nélkül is lehet kapni pl: allergodil, histizyn..)2, vagy kérsz egy arcüreg röntgent a háziorvosodtól.
2016. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Holnap megyek háziorvoshoz. Abban azért reménykedem, hogy se nem polip, se nem orrsövényferdülés. :)

2016. ápr. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!