Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok és...

Renat30 kérdése:

23 hetes kismama vagyok és sajnos folyamatos ordugulásom van a nap 24 orájában sajnos emiatt mindig sikerül felülfertöznöm magam ezért muszáj orsprét használnom v kinek van tapasztalata orsprét ügyben?

Figyelt kérdés
Már minden természetes gyógymódot kipróbáltam tengervizes orspréket homeopátiát semmi nem segit

#orrdugulás #Orspré
2015. szept. 7. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kiprobalhatnad az orvost.
2015. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez előfordul kismamáknál! Olvastam ordugulás elleni párnáról, a face-n is hirdetik magukat:

[link]


Ezt próbáltad már? Lehet segítene! Az orrsprayt nem nagyon ajánlják kismamáknak ezt feltétlenül beszéld meg az orvosoddal!

2015. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Párnám is van fül-or-gégészeten is voltam már kamillás gözölést és orrmosást ajánlott 2 hete csinálom semmi
2015. szept. 7. 08:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Sólámpa esetleg? éjszakára is bekapcsolva. Vagy sósvizes inhalálás?
2015. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ornyálkahártyám van teljesen megduzzadba sajnos só pipáztam is a duzzanatot nem lohassza le ezért vagyok már nagyon elkeseredve
2015. szept. 7. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, amíg terhes voltam végig be volt dugulva az orrom. Nappal nem használtam semmit, de lefekvéskor simán befújtam mindkét orrlyukamba Rhinosprayt vagy Nasivint. Attól függött, hogy melyik volt itthon.

Semmi baj nem lett, szerintem ezt a kérdést túllihegik.

2015. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon megnyugtato :)
2015. szept. 7. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy éves most a kislányom, az egész terhességem , és a mai napig be van dugulva az orrom. voltam fül orr gégészeten, de semmi érdemlegeset nem mondtak.Kaptam ott egy antibiotikumos orrsprayt ami semmit nem használt. Így maradtam az Otrivin mentolos orrsraynél. Beszéltem anó az orvossal aki nem mondta hogy nem szabad használni. Na a lényeg az az hogy aki terhesen orrdugulásos, az sajnos szoptatas alatt is az marad Mint nekem .
2015. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem egyből elmúlt az orrdugulásom miután megszültem. Szoptatok, 2 hónapos a fiam.
2015. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!