Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél éve folyamatos orrdugulás&...

Fél éve folyamatos orrdugulás… Mitől lehet? Küzd valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés
Nyár óta van ez a problémám. Egyik fesztiválon kezdődött, amikor is ugye a földön kellett aludni, és tele ment az orrom porral (nem biztos, hogy köze van hozzá, de tény, hogy akkor kezdődött). Azóta szinte folyamatosan el van dugulva. Éjjel a legrosszabb, nappal elviselhetőbb. Nincs allergiám, állítólag nem is horkolok, de nagyon zavaró. Orrhangom van, és az ízeket is alig érzem. Megfigyeltem, hogy ha esetleg alkoholt iszok, akkor még rosszabb lesz a helyzet. Nem merek orvoshoz menni, mert annyira félek, hogy esetleg orrpolip. Nincs köztetek olyan, akinek hasonló problémái vannak/voltak, és valahogy sikerült orvosolni a problémát? Az orrpolipon kívül milyen okai lehetnek még?
2012. febr. 20. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerösömnek van hasonlo.Neki 20 eve kezdödött(most 40 eves),elkezdte hasznalni az orrcseppeket,majd nem tudott leszokni rola,volt allergia vizsgalaton,neki talaltak is valamit,allergia barmikor kialakulhat,es el kellenne menj egy tesztre.Mivel neki mar semmi nem segitett,termeszetgyogyaszhoz ment,akkor sokat javult,viszont abbahagyta,ma 2 fele orrcseppet hasznal,mert az egy mar nem segit.Mielöbb menj el orvoshoz,nehogy igy jarj.
2012. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez allergia, és nem orrpolip. De higgy, amit akarsz.
2012. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De az allergia amúgy nem olyan dolog, hogy tart, ameddig "szezonja" van, aztán megszűnik, majd allergiaszezonban újra előjön? Csak mert ez már 7 hónapja folyamatosan fennáll.:S Mindenesetre inkább ez legyen, mint polip.:) Ígyis-úgyis orvos lesz a vége, mert már tarthatatlan az állapot, csak sok netes szösszenetet olvastam, és nagyon begyulladtam ettől az orrpolip témától...
2012. febr. 20. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem leirni,a baratnömnek por allergiat is diagnosztizaltak,meg poratka allergiat is,emlekszem akkoriba,a parnajat mosas utan lefagyasztotta 1 ejjelre.
2012. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!