Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izzadás. Sziasztok. Nagyon...

Fridus96 kérdése:

Izzadás. Sziasztok. Nagyon izzzados vagyok (lány) akármilyen izzadsággátló dezodort sprayt használok semmi nem akar használni 2 hete el kezdtem az exodort és annak sincs semmi hatása! A világos pólokat kerülnöm kell . Tudnátok tippet adni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Használhatok én bármit, semmi nem hat. Sőt, a jobb oldali hónaljam sokkal jobban izzad mint a bal. A ruhatáram szinte ezért is csak sötét színű. De én már nem is görcsölök rajta, mert az az egészséges ha ki tud jönni az izzadás, mert ha annyira eltömeszelném beragadna, és sztem odabenn nagyobb gondot okozna. A c&A-nak vannak biopamut anyagú pólói, abból vettem pl, rózsaszínt, fehéret, és nem látszik meg az izzadás rajta, hiába színes, próbáld ki!
2016. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Golyós dezodort is próbáltál már?

Nekem is sokáig izzadt a hónaljam, aztán rájöttem, hogy igazán csak akkor ha sprayt használok.


Nekem a legjobban ezek szoktak használni:


[link]


[link]

2016. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!