Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos barnás vöröses a...

Világos barnás vöröses a hajam, akármilyen festékkel próbálom bebarnítani a vöröses csillogást nemtudom eltüntetni, mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi h nemtudok válaszolni, de nekemis ez a problémám..szőkés barna hajam van eredetileg és rávilágitott a nap és vöröses volt :| kilettem szökitve azthittem annak nem de miért is ne xd nemtudom miért.most sötétbarna vagyok de annak is :| nagyon sokféle hajfestéket kiprobáltam de semmihatáás..lehet a hajunkkkal van baj v tudomis én:D :/
2010. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekemis leginkább nagypfénynél jön ki...
2010. szept. 5. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanezzel küzdök. Hamvas árnyalattal festve egy darabig jó, de ahogy kicsit ereszt a színéből megint kicsit vöröses lesz.

Igazából legjobban az vált be, amikor fodrászkellékesnél hamvas barna árnyalatot vettem és hozzá hamvasító (indigókék) hajsampont használtam,amit kb minden alkalommal 10 percig a hajamon hagytam. Na akkor nem volt vöröses, de én nem vagyok hajlandó ennyit járkálni meg szenvedni vele, úgyh inkább marad a vöröses fény...

2010. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Örüljetek , hogy van benne vörös. Én is ezt teszem, buknak rá!
2014. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!