Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
vesetranszplantációm volt lassan 10 éve és kb 2009-ben először víz hólyag szerű bőr el változásaim lettek és utána ekcéma alapú bőr betegségem lett. Azóta folyamatában tart és ezek el szórva már át terjedtek mindenhova. retenetesen fáj/visszket és már nem merek emberek közé se menni,mert mindig meg bámulnak. orvosok nem tudják mi ez és már gyógyszertől elkezdve mindent ki próbáltam. valakinek volt ilyen baja vagy ilyen ismerőse?

2016. máj. 3. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ekcemam volt, es nekem is szinten mindenhova atterjedt. Az arcomtol a labamig. Kaptam valami kremeket, de nem hasznaltak majd kaptam allergia elleni gyogyszereket, az se hasznalt, kiskoromtol egeszen tavaly elottig jartam orvosokhoz, es nem tudtak mi a bajom, majd felirtak valami locoid kremet es az eredmenyes volt, csak ezzel az a problemam, hogy neha visszajon, de mar egyre ritkabban, es egyre kisebb! Ezt a locoid kremet azt hiszem csak receptre adjak ki.
2016. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos a vesém miat gyógyszereket nem nagyon szedhetek és minden kenőcs sem jó,mert már így is van egy csont ritkulásom. nagyon rossz ez és minden nap egyre rosszabb és már emberek közé se merek menni. idén tőltöm a 18-at és még így normális társadalmi életem sincs.
2016. máj. 4. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!