Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? (lámpaláz más...

Mi lehet ez? (lámpaláz más formája? )

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, eléggé izgulósnak és lámpalázasnak tartom magam, egyszóval az vagyok.


Viszont az utóbbi felelések, vagy amikor tömeg előtt kellett beszélnem akkor azt olyan érzetem volt, mint ha feszültség lenne a szívemben, és szépen lassacskán áradna szét a testem minden pontjára. Alig tudtam elmondani a mondandóm, csak makogtam...


Mondom, eddig felelésnél, vizsgán mindig izgultam, de ezt a jellegzetes érzést még soha nem éreztem.


És nem is az izgulás zavar (ahhoz már hozzászoktam) hanem ez az érzés ami az utóbbi időben előjött.


Valakinek ilyen tapasztalata? Mi lehet ez? Komoly?


Köszönöm a válaszokat! :)



2016. máj. 4. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham esetleg szorongás. Megkereshetnél egy pszichológust is.
2016. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 San Bernardo ***** válasza:
Egy ismert fóbia, éspedig a szociális fóbiák egyik fajtája a nyilvános beszéd fóbia. Pszichiátriához tartozik, nem is nagyon ritka, és viszonylag jól gyógyítható, szakember segítsége kell.
2016. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!